google-site-verification=gNFEBKsTEJZ5-p4nPKpJemr6TBGHratKFN9f9X6BsP4

Skup aut Zambrów

Jeśli pragną Państwo szybko sprzedać każdy pojazd niezależnie od stanu technicznego – zapraszamy do nas!
Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic, niemniej jednak jeśli są Państwo z innego regionu Polski i chcą sprzedać swój samochód, zapraszamy do kontaktu – rozważymy każdą propozycję.
Dla nas nie ma znaczenia czy samochód ma odpryśnięty lakier czy też uszkodzony błotnik, nie mamy jednego sztywnego cennika, ale dokonujemy każdego razu indywidualną wycenę – dzięki czemu obie strony współpracy są w pełni usatysfakcjonowane.
Skupujemy pojazdy z minimum 2000 roku produkcji za wyjątkiem aut zabytkowych lub wyjątkowo zadbanych.

Jesteśmy zainteresowani pojazdami uszkodzonymi technicznie, bez ważnego oc czy przeglądu.
Skupujemy również samochody nowe, niezależnie od kraju pochodzenia czy marki.

Wyceny dokonują mechanicy i specjaliści znający się na temacie – warto nam zaufać i zrobić dobrą inwestycję. Zapraszamy!

Szybkość realizacji

Działamy ekspresowo – wstępnych wycen dokonujemy już telefonicznie. Dojeżdżamy do klienta, dopełniamy wszelkich formalności.

Formy płatności

Działając dla dobra naszego klienta za zakupione przez nas pojazdy płacimy gotówką bądź przelewem. To od Państwa zależy forma płatności.

Zakres usług

Skupujemy każdy samochód osobowy z rocznikiem produkcji minimum 2000. Skupujemy również przyczepy kempingowe, motory oraz motorówki.

Konkurencyjne ceny

Oferujemy Państwu najbardziej konkurencyjne ceny skupu samochodów. Przy wycenie pojazdu bierzemy pod uwagę faktyczny stan samochodu.

Uszkodzone pojazdy

Skupujemy samochody uszkodzone, powypadkowe oraz takie, które nie posiadają ważnego ubezpieczenia. Chcesz sprzedać stary samochód? Zadzwoń

Kontakt

Dla Państwa wygody działamy przez całą dobę, przez cały tydzień. Udostępniamy formy kontaktu poprzez telefon, e-mail oraz formularz kontaktowy.

%
Zadowolonych klientów
Skupionych samochodów
Wycen
Przejechanych kilometrów

Chcesz sprzedać swój samochód? Nie czekaj! Dokonaj wyceny on-line!Wycena on-line

Skup samochodów z Warszawy i okolic to nasza profesja, skupujemy wszystkie samochody całe, uszkodzone i powypadkowe z rocznikiem produkcji minimum 2000.  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w skupie samochodów używanych na terenie Warszawy i okolic.

Auto Skup pojazdów przeprowadzamy w sposób rzetelny i bezpieczny.

© Copyright 2019
Zadzwoń